Dobro došli na web stranicu Kinološkog Društva Vršac

CACIB Vršac 2014

Datum izložbe 30 mart 2014 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Peter Firic – I FCI, rotvajler
  2. Dr Predrag Žikic – II FCI, doberman, kane korso, šar pei, bernski planinski pas, crni terijer, šnauceri, pinčeri
  3. Vesna Bojović – II FCI, šarplaninac, kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, bordoška doga, njufaundlandski pas
  4. Predrag Gvozdenović – II FCI, argentinski pas, nemački bokser, buldog, bul mastif
  5. Živorad Lilin – III, IV FCI
  6. Zoran Ćurčić – V, VI, ostatak I – X FCI
  7. Vladimir Žižakov – VII FCI, ostatak II, III FCI,
  8. Tijana Konrad – VIII, X FCI
  9. Marija Radovanović Munćan – IX FCI

Dežurni sudija na dan izložbe je Nenad Marić


CACIB Vršac 2013

Datum izložbe 31 mart 2013 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Sudijska lista

  1. Kamen Litov (BG) – I,IV fci grupa
  2. Ratibor Cekic – II Fci grupa, Rotwailer, doberman,cane corso
  3. Dr Predrag Žikic – II fci gr. Šarplaninac,Kavkaski Ovcar, SAO .
  4. Predrag Gvozdenovic II fci grupa
  5. Curcic Zoran – III, VI fci grupa
  6. Nenad Maric – V,X,deo VIII fci grupe
  7. Žika Mitrovic – VII, deo III fci grupe
  8. Kate Crozbie Black (GB) – VIII fci grupa - neće suditi zbog zdravstvenog stanje - umesto nje sudiće Bart Van Maren (Holland)
  9. Marija Radovanovic - IX fci grupa

CACIB Vršac 2012

Datum izložbe 1 April 2012 godine.

Sudijska lista

  1. Savičić Nebojša – I,V fci gr.
  2. Konrad Tijana – II fci gr. Šnauceri, Pinčeri, Šar-pei, Buldog.
    zbog zdravstvenog stanja Tijane Konrad zameniće je Nenad Marić
  3. Predrag Gvozdenović – II fci gr. Šarplaninac,Kavkaski Ovčar, SAO .
  4. Žižakov Vladimir – II fci gr. Rotwailer, Doberman, Cane Corso, Argentinski pas, Crni terijer.
  5. Ćurčić Zoran – III, IV ,VI fci gr.
  6. Joksić Mica – VII, deo II fci gr.
  7. Kitanović Saša – VIII fci gr.
  8. Šančanin Siniša – IX,X fci gr.

CACIB Vršac 2011

Datum izložbe 10 April 2011 godine.
Izložba se održava kod gradskog jezera.

Rok za prijem prijava produžen je do 5 aprila

Sudijska lista

  1. Ratibor Cekic – FCI 1, Šarplaninac
  2. Orietta Zilli – ITA. – Nemački bokser
  3. Predag Gvozdenović – FCI 2, Kavkaski ovčar, Srednjeazijski ovčar
  4. Petru Munteanu – ROM.– Rotvajler, Doberman, Cane Corso , ostatak 1–10 FCI grupe
  5. Zoran Ćurčić – FCI 3, ostatak 1–10 FCI grupe
  6. Dragan Janjić – FCI 4, FCI 6, ostatak 1–10 FCI grupe
  7. Mijodrag Vreteničić – MNE. – FCI 5, ostatak 1–10 FCI grupe
  8. Danijela Radu – Rom. – FCI 7 grupa
  9. Duško Piljević - svi Španijeli i Labrador Retriveri
  10. Milan Milanović – Zlatni retriver
  11. Kari Jarvinen – Fin. – Nemački lovački terijer, FCI 9, ostatak 1–10 FCI grupe 
  12. Dušan Paunović– FCI 10, deo 2, 8, 9 FCI gruper

CACIB Vršac 2010

Kompletni rezultati sa CACIB VRŠAC 2010 »

Sudijska lista

  1. Nebojša Savičic - FCI 1, nemački bokser
  2. Predrag Gvozdenović - šarplaninac, argentinski pas, ostatak FCI 2 grupe
  3. Vladimir Žižakov - rotvajler, doberman, ostatak FCI 1 & FCI 2
  4. Vesna Bojavić-Škipić - kavkaski ovčar, srednjeazijski ovčar, crni terijer, kane korso, bernski planinski pas
  5. Ivan Vasiljević - FCI 3, osim NLTa
  6. Zoran Ćurčić - FCI 4, FCI 6, svi španijeli
  7. Nenad Marić - FCI 5, FCI 10, ostatak FCI 2 grupe i FCI 3 grupe
  8. Dragan Janjić - FCI 7, NLT, ostatak svih FCI grupa
  9. Božanić Djordje - deo FCI 7, labrador retriver
  10. Nenad Davidović - zlatni retriver, ostatak svih FCI grupa
  11. Tijana Konrad - FCI 9, ostatak FCI 2 grupe

Najlepši pas izložbe

  1. Engleski seter - Cerpico Le Foyer Du Setter, vl. Vlatko Stanojevic, odg. "Brestovacka Eli"
  2. Srednja crna pudla - Jasenak Money Maker, vl. Stefan Dimitrijevic
  3. Sibirski haski - Karnovanda's Artic Spirit, vl. Sanja i Miodrag Vretenicic

Kompletni rezultati sa CACIB VRŠAC 2010 »